Uważajcie na telekomy!

Ostrzeżenie: jak zadzwoni do Was panienka o przemiłym głosie i zacznie namawiać na jakieś zmiany abonamentu, sprzętu, form obsługi – U W A Ż A J C I E !!!

Przez trzy tygodnie nie miałem telefonu stacjonarnego (a komórka nie ma w górach zasięgu), bo zgodziłem się na jakąś świetlaną propozycję. Jacyś bandyci – powołując się na moją telefoniczną zgodę – wyłączyli mi telefony na parterze i zainstalowali na piętrze!

Próbowałem to „odkręcić”, ale łatwo i szybko robią zmianę – a powrotu do stanu poprzedniego nie robią, żądając samodzielnego zwrotu czegoś tam (nie wiem o co im szło) do Gorlic (40 km). I odmówili poprawy. Powiedzieli, bym poprosił sąsiada lub znajomego… Tak potraktowali samotnie mieszkającego prawie 90-latka!

Dziś znajomy przeinstalował telefon – więc mogę korzystać. Tego na piętrze nie słyszałem, a nawet gdyby – to po krętych schodach nie zdążyłbym wejść zanim dzwoniący by się nie rozłączył.

Na interwencję mówili „sam pan chciał” (?!) – że niby wyraziłem zgodę. Tak humanitarnie się to odbyło.

Radzę: jak zadzwoni ktoś z ofertą – rzucajcie słuchawkę od razu! Powiem wprost: bardzo zabolał mnie sposób załatwienia tego „unowocześnienia” instalacji i ten kompletny brak wrażliwości na byt starca. Tfu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s