Bezkarny terror Korwin-Mikkego?

Sprawa poważna. Efektem zaniedbań edukacji i  W Y C H O W A N I A,  które są dla wszystkich kolejnych rządów „piątym kołem u wozu”, jest narastanie niezadowolenia, agresji tępych niedokształconych i niewychowanych osiłków. Dodajmy, sprawiedliwie, że to też efekt aktualnie panującej struktury społecznej.

Przed dojściem do władzy nawet Hitler nie bił po twarzy politycznych przeciwników. Co będzie? Jaki terror „zafunduje” Wam, młodsi Czytelnicy (bo może już nie mnie…) Korwin-Mikke?

Nie łudźcie się: oni pójdą na wybory i (jak nic się nie stanie – a co może się stać?), to ten faszysta wygra wybory. Wtedy rządy Ziobry i Kaczora będziecie wspominać jak pasmo szczęśliwości, tylko z drobnymi nic nie znaczącymi incydentami.

Ten policzek w gmachu MSZ powinien być ostrzeżeniem: do drzwi kołacze szajka brutali bez żadnych zasad. Nieuków, którzy o Auschwitz i Holocauście w ogóle nie słyszeli: zresztą ich führer przekonywał publicznie, że Hitler nie wiedział o Holocauście!

Nasi (pożal się, Boże) politycy zachowują się jak socjaldemokraci w latach trzydziestych XX wieku. Zanim trafili do Dachau.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s